HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2017r.

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
2017r.
 
  1. NONEJMY <---
  2. ZATORZE <---
  3. DYNAMO <---
  4. TALENTY <---
  5. LTW <---
  6. WYKERY <---
  7. MOSIR <---
  8. CK <---
 
7 styczeń 2017r. (sobota)
 
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1 13.00 2 ORŁY  7:7  9 FC FUTSAL
2 13.35 5 TALENTY 7:3 6 LTW
3 14.10 4 DYNAMO 5:22 7 WYKERY
4 14.45 10 CK 7:2 8 MOSIR

 8 styczeń 2017r. (niedziela) 

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
5 13.00 1 NONEJMY  2:6 9 FC FUTSAL 
6 13.35 4 DYNAMO   5:13 5 TALENTY 
7 14.10 3 ZATORZE 8:3 6 LTW
8 14.45 2 ORŁY   2:10 7 WYKERY
9 15.20 8 MOSIR   7:2 3 ZATORZE 

 15 styczeń 2017r. (niedziela)

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
10 15.00 3 ZATORZE 7:4 4 DYNAMO
11 15.35 9 FC FUTSAL 6:9 7 WYKERY
12 16.10 6 LTW 6:7 10 CK
13 16.45 2 ORŁY 3:16 5 TALENTY
14 17.20 1 NONEJMY 3:9 8 MOSIR
 
21 styczeń 2017r. (sobota)
 
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
15 14.00 1 NONEJMY 3:11 7 WYKERY
16 14.35 9 FC FUTSAL 8:5 5 TALENTY 
17 15.10 2 ORŁY 7:5 3 ZATORZE
18 15.45 4 DYNAMO 4:16 10 CK
19 16.20 8 MOSIR  18:9 6 LTW
22 styczeń 2017r. (niedziela)
 
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
20
12.25
1 NONEJMY
9:8
6 LTW
21
13.00
7 WYKERY
2:7
5 TALENTY 
22 13.35 1 NONEJMY     6:5 3 ZATORZE
23 14.10 2 ORŁY    4:8  10 CK 
24 14.45 8 MOSIR 19:4 4 DYNAMO 
                                                                                                                                           
4 luty 2017r. (sobota)
 
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
25
13.00 1 NONEJMY 2:15 5 TALENTY 
26
13.35 6 LTW  10:1 4 DYNAMO
27 14.10 8 MOSIR 20:6 2 ORŁY

5 luty 2017r. (niedziela)

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
28 11.00 7 WYKERY  3:5 10 CK
29 11.40 9 FC FUTSAL 4:5 10 CK
30 12.20 8 MOSIR 21:6 9 FC FUTSAL
31 13.00 1 NONEJMY 14:7 4 DYNAMO
32 13.35 5 TALENTY 13:3 3 ZATORZE
33 14.10 6 LTW 4:9 2 ORŁY
 
11 luty 2017r. (sobota)
 
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
34
12.00 6 LTW 2:12 9 FC FUTSAL
35
12.35 5 TALENTY  10:7 10 CK
36 13.10 9 FC FUTSAL 10:6 3 ZATORZE
37 13.45 4 DYNAMO 3:8 2 ORŁY
38 14.20 7 WYKERY 5:5 3 ZATORZE

12 luty 2017r. (niedziela)

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
39 12.00 1 NONEJMY 6:3 2 ORŁY
40
12.35 5 TALENTY 8:4 8 MOSIR
41
13.10 1 NONEJMY 4:7 10 CK
42 13.45 4 DYNAMO 0:3 9 FC FUTSAL
43 14.20 6 LTW 8:11 7 WYKERY
44 14.55 3 ZATORZE 5:7 10 CK
45 15.30 7 WYKERY 3:0 8 MOSIR

18 luty 2017r. (sobota)

FINAŁY O MIEJSCA
o miejsce IX
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
46
13.00 LTW 6:2 DYNAMO
 
o miejsce VII
MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
47
13.45 ORŁY 0:3 ZATORZE

o miejsce V

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
48
14.30 FC FUTSAL 6:4 NONEJMY

o miejsce III

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
49
15.15 WYKERY 3:4 MOSIR

o miejsce I 

MECZ GODZINA DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
50
16.00 TALENTY 9:7 CK
 
KOLEJNOŚĆ
I miejsce          TALENTY
II miejsce             CK
III miejsce            MOSIR
IV miejsce           WYKERY  
V miejsce            FC FUTSAL    
VI miejsce           NONEJMY
VII miejsce          ZATORZE
VIII miejsce         ORŁY
IX miejsce           LTW
X miejsce            DYNAMO
 
KRÓL STRZELCÓW         ROBERT BOŻKO (TALENTY)
NAJLEPSZY BRAMKARZ         SEBASTIAN KOWIŃSKI (MOSIR)