FERIE ZIMOWE 2017r.

FERIE ZIMOWE 2017
W MIEJSKIM OŚRODKU SPORTU I REKREACJI
W KRASNYMSTAWIE
 
Czas odpoczynku i beztroskich zabaw już za nami. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie w okresie ferii zimowych można było skorzystać z szeregu atrakcyjnych zajęć dających możliwość miłego spędzenia wolnego czasu. W hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnym codziennie odbywały się gry i zabawy sportowo – rekreacyjne dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów. Można było skorzystać z jazdy na łyżwach z możliwością wypożyczenia łyżew. Świetna pogoda przyczyniła się do tego, że tegoroczne, naturalne lodowisko nie odbiegało od tego sprzed roku.
Przez cały okres ferii na krytej pływalni odbywała się bezpłatna nauka pływania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, z której dzieci bardzo chętnie korzystały i świetnie się bawiły. Ponadto zorganizowaliśmy dwa wyjazdy na stok narciarski do Bobliwa. Dla niektórych była to okazja do spróbowania swoich sił na stoku po raz pierwszy. Mimo licznych upadków i wypadnięć z orczyka, zjazdy były miłym przeżyciem i frajdą. Śmiało więc można powiedzieć, że wyjazdy były bardzo udane.    
Wszystkim, którzy skorzystali z oferty MOSiR składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy na kolejne imprezy w roku szkolnym.