FINAŁY HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2017/2018

W sobotę 20 stycznia 2018 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego odbyły się mecze finałowe Halowej Ligi Piłki Nożnej tradycyjnie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. W tegorocznej lidze brało udział 9 zespołów.
Drużyna, która zajęła ostatnie miejsce w rundzie zasadniczej zdobyła IX miejsce. Pozostałe drużyny grały mecze finałowe o miejsca.
W meczu o miejsce VII rywalizowali ze sobą drużyna ERANSUA i NONEJMY. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5 dla drużyny NONEJMY.
O miejsce V mecz się nie odbył, gdyż drużyna WALKOWER nie stawiła się na boisku tym samym V miejsce zajęła drużyna FC FUTSAL.
Miejsce III zajęła drużyna OKRĘGOWCY pokonując NIEZWYCIĘŻONYCH 4:3.
 
W finale spotkali się CERSANIT i KAPSZALONY. Walka była bardzo zacięta, zawodnicy dostarczyli nam emocji co niemiara. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała zaciętą walkę na boisku. Przy wyniku 4:3 dla Cersanitu w ostatnich sekundach meczu bramkę wyrównującą strzelił Michał Wójtowicz.
Po rzutach karnych sukces odniósł Cersanit. W składzie drużyny zwycięskiej zagrali: Krzysztof Bodio, Sebastian Kowiński, Andrzej Osypiuk, Michał Kiszczak, Andrzej Łoiński, Mariusz Kaszak, Mateusz Pawlicha, Damian Cichosz, Marcin Chomik, Sebastian Sadowski, Robert Bożko, Kuba Gajewski, Kamil Sawa, Andrzej Naworol, Robert Fornal.
Kolejność końcowa:
 
I miejsce CERSANIT
II miejsce KAPSZALONY
III miejsce OKRĘGOWCY
IV miejsce NIEZWYCIĘŻENI
V miejsce FC FUTSAL
VI miejsce WALKOWER
VII miejsce NONEJMY
VIII miejsce ERANSUA
IX miejsce ORŁY
 
Najlepszym bramkarzem Ligi został Grzegorz Pypa z drużyny OKRĘGOWCY, a Królem Strzelców Patryk Bąk – z drużyny NIEZWYCIĘŻENI zdobywając 30 bramek.
W nagrodę zwycięzcy otrzymali zestawy kosmetyków ufundowane przez Organizatora oraz puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem.
Dodatkowo mają możliwość wyjazdu na Finał Wojewódzki Ligi, reprezentować nasze Miasto, który odbędzie się w marcu w Lublinie. Dokładną datę podamy w najbliższym terminie.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w przyszłości.