”Sportowo Kulturalnie Lokalnie”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie laureatem projektu ”Sportowo Kulturalnie Lokalnie”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie poinformować, że przygotowany i złożony przez jednostkę wniosek projektu pod nazwą “Zakup i montaż kontenerów szatniowych przy boisku sportowym. Rozbudowa zaplecza szatniowo – socjalnego” zwyciężył w konkursie „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”, autorskiego programu realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.

„Zakończyliśmy 2. etap Konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” edycja 2023. Zarząd Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, po podsumowaniu punktów z głosowania, które odbyło się poprzez stronę www.gramywygrywamy.pl, podjął decyzję o przyznaniu darowizny 48 wnioskodawcom.“ Wśród zwycięzców znalazł się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z projektem: „Zakup i montaż kontenerów szatniowych przy boisku sportowym. Rozbudowa zaplecza szatniowo – socjalnego” w Krasnymstawie.

26 września 2023r.  w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia czeków dla laureatów konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej na dofinansowanie obiektu sportowego lub kulturalnego wspieranego przez ogólnopolską kampanię „Wygrywamy zaczyna się od WY”, której ambasadorem jest Robert Lewandowski.

To dzięki Waszym głosom udało nam się zwyciężyć i już wkrótce zapewnimy młodym sportowcom komfortowe warunki treningowe.

Wielkie słowa uznania dla wszystkich, którzy się zaangażowali oraz pomogli w realizacji tak szczytnej inicjatywy.

Dziękujemy.