TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KRASNYSTAW 2021

KRASNA EKIPA ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ KRASNYSTAW 2021
 
11 -12 grudnia 2021 r. w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnym zostały rozegrane mecze turnieju piłki siatkowej organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W tym roku duże zainteresowanie udziałem spowodowało, że zgłosiło się 12 zespołów. Jedna z nich TKKF Chełm nie stawiła się na boisku. Uczestnicy zostali podzieleni na 4  grupy, po 3 drużyny w każdej. W sobotę mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” w grupach, natomiast w niedzielę graliśmy systemem pucharowym.
O miejsce III walczyli: KPS Krasnystaw i GUKS Modliborzyce. Po bardzo ciekawym meczu zwyciężył GUKS Modliborzyce.
W finale spotkały się drużyny Krasna Ekipa oraz Emeryci i Renciści. Mecz był bardzo zacięty, wyrównany i emocjonujący. Ostatecznie I miejsce zajęła krasnostawska drużyna Krasna Ekipa pokonując przeciwnika 2:0.
Jak co roku tak i w tym wybraliśmy najlepszego rozgrywającego, atakującego oraz najwszechstronniejszego zawodnika turnieju. Najlepszym rozgrywających został - Miłosz Rogowski z KPS Krasnystaw, najlepszym atakującym – Tomasz Błaszczak z Krasna Ekipa oraz najwszechstronniejszym zawodnikiem został Kamil Gański - z Emeryci i Renciści. Zostali oni nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Za miejsca I, II i III drużyny otrzymały puchary i medale. Zwycięzcy otrzymali także nagrody ufundowane przez Organizatora.
Zawody sędziował Daniel Kalman i Jan Kazimierczak.
 
Gratulujemy serdecznie.
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce     KRASNA EKIPA
II miejsce    EMERYCI I RENCIŚCI
III miejsce   GUKS MODLIBORZYCE
IV miejsce   KPS KRASNYSTAW
V – VIII miejsca   LEMURY
                      JANÓW LUBELSKI
                      OPIEKA
                      ANANASKI
IX – XII miejsca   DOŁHOBYCZÓW
                     PKS MARIANIE
                     KRASNY TEAM
                     TKKF CHEŁM
 
---> WYNIKI