ZAWODY MIKOŁAJKOWE

MIKOŁAJ
W MIEJSKIM OŚRODKU SPORTU I REKREACJI
 
 
 
7 grudnia 2017 r. do hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przybył Mikołaj, aby podziwiać sportowe umiejętności dzieci. Na wstępie wszyscy świetnie się bawili w kółku z niecodziennym gościem przy dźwiękach muzyki.
W świątecznym wydaniu zawodów uczestniczyły dzieci 6 letnie i młodsze ze Szkoły Publicznej Nr 5 oraz 6 latki z Przedszkoli oraz uczniowie klas I,II,III Szkół Podstawowych z terenu Krasnegostawu. Rywalizowały one ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihoca piłką nożną, wyścigi w parach.
W Przedszkolach nie prowadzi się klasyfikacji, natomiast w Szkołach Podstawowych wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4
III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5
Po zmaganiach sportowych Mikołaj wręczał wszystkim uczestnikom słodycze a także razem z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Panem Tomaszem Żerebcem nagrodzili Szkoły i Przedszkola biorące udział w zawodach. Dzieci otrzymały nagrody, pamiątkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Organizatora.
Dyrektor MOSiR składa podziękowania Dyrektorom Szkół i Przedszkoli, Nauczycielom za przygotowanie dzieci do zawodów oraz za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę.
 
więcej zdjęć na naszej stronie na facebooku:
oraz