HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2018/2019
HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
2018/2019
---> PRZEPISY GRY
2 grudzień 2018r. (niedziela)
mecz 1 | godz. 13.00 | 1 STARA GWARDIA | 6:5 | 10 LTW |
mecz 2 | godz. 13.45 | 9 OGÓRKI | 4:8 | 3 CERSANIT 2 |
mecz 3 | godz. 14.30 | 5 AMATORZY | 2:8 | 6 BAD BOYS |
mecz 4 | godz. 15.15 | 2 CERSANIT 1 | 9:1 | 9 OGÓRKI |
mecz 5 | godz. 16.00 | 3 CERSANIT 2 | 3:19 | 8 WYKERY |
8 grudzień 2018r. (sobota)
mecz 6 | godz. 13.00 | 4 NONEJMY | 2:1 | 5 AMATORZY |
mecz 7 | godz. 13.45 | 1 STARA GWARDIA | 5:7 | 9 OGÓRKI |
mecz 8 | godz. 14.30 | 4 NONEJMY | 9:6 | 7 FC FUTSAL |
mecz 9 | godz. 15.15 | 10 LTW | 8:8 | 8 WYKERY |
9 grudzień 2018r. (niedziela)
mecz 10 | godz. 13.00 | 10 LTW | 3:5 | 6 BAD BOYS |
mecz 11 | godz. 13.45 | 9 OGÓRKI | 5:6 | 7 FC FUTSAL |
mecz 12 | godz. 14.30 | 10 LTW | 2:0 | 4 NONEJMY |
mecz 13 | godz. 15.15 | 1 STARA GWARDIA | 5:23 | 8 WYKERY |
16 grudzień 2018r. (niedziela)
mecz 14 | godz. 13.00 | 1 STARA GWARDIA | 6:6 | 7 FC FUTSAL |
mecz 15 | godz. 13.45 | 2 CERSANIT 1 | 7:0 | 3 CERSANIT 2 |
mecz 16 | godz. 14.30 | 9 OGÓRKI | 4:10 | 5 AMATORZY |
mecz 17 | godz. 15.15 | 10 LTW | 0:3 | 2 CERSANIT 1 |
mecz 18 | godz. 16.00 | 8 WYKERY | 4:6 | 6 BAD BOYS |
22 grudzień 2018 r. (sobota)
mecz 19 | godz. 13.45 | 7 FC FUTSAL | 4:6 | 5 AMATORZY |
mecz 20 | godz. 14.30 | 8 WYKERY | 9:9 | 9 OGÓRKI |
mecz 21 | godz. 15.15 | 1 STARA GWARDIA | 5:3 | 6 BAD BOYS |
23 grudzień 2018r. (niedziela)
mecz 22 | godz. 13.00 | 2 CERSANIT 1 | 8:2 | 7 FC FUTSAL |
mecz 23 | godz. 13.45 | 3 CERSANIT 2 | 6:10 | 6 BAD BOYS |
mecz 24 | godz. 14.30 | 2 CERSANIT 1 | 4:4 | 5 AMATORZY |
mecz 25 | godz. 15.15 | 3 CERSANIT 2 | 8:6 | 4 NONEJMY |
29 grudzień 2018r. (sobota)
mecz 26 | godz. 13.00 | 1 STARA GWARDIA | 4:2 | 5 AMATORZY |
mecz 27 | godz. 13.45 | 6 BAD BOYS | 6:0 | 4 NONEJMY |
mecz 28 | godz. 14.30 | 9 OGÓRKI | 2:8 | 10 LTW |
mecz 29 | godz. 15.15 | 7 FC FUTSAL | 6:8 | 3 CERSANIT 2 |
mecz 30 | godz. 16.00 | 8 WYKERY | 5:7 | 2 CERSANIT 1 |
30 grudzień 2018 r. (niedziela)
mecz 31 | godz. 12.15 | 8 WYKERY | 10:2 | 9 NONEJMY |
mecz 32 | godz. 13.00 | 5 AMATORZY | 5:6 | 3 CERSANIT 2 |
mecz 33 | godz. 13.45 | 1 STARA GWARDIA | 9:10 | 4 NONEJMY |
mecz 34 | godz. 14.30 | 6 BAD BOYS | 2:7 | 2 CERSANIT 1 |
mecz 35 | godz. 15.15 | 7 FC FUTSAL | 9:9 | 10 LTW |
mecz 36 | godz. 16.00 | 9 NONEJMY | 3:15 | 2 CERSANIT 1 |
5 styczeń 2018r. (sobota)
mecz 37 | godz. 13.00 | 1 STARA GWARDIA | 3:6 | 3 CERSANIT 2 |
mecz 38 | godz. 13.45 | 5 AMATORZY | 5:2 | 10 LTW |
mecz 39 | godz. 14.30 | 6 BAD BOYS | 7:2 | 9 OGÓRKI |
mecz 40 | godz. 15.15 | 7 FC FUTSAL | 10:16 | 8 WYKERY |
6 styczeń 2018r. (niedziela)
mecz 41 | godz. 13.00 | 1 STARA GWARDIA | 5:14 | 2 CERSANIT 1 |
mecz 42 | godz. 13.45 | 3 CERSANIT 2 | 5:7 | 10 LTW |
mecz 43 | godz. 14.30 | 4 NONEJMY | 3:5 | 9 OGÓRKI |
mecz 44 | godz. 15.15 | 6 BAD BOYS | 11:5 | 7 FC FUTSAL |
mecz 45 | godz. 16.00 | 5 AMATORZY | 0:3 | 8 WYKERY |
12 styczeń 2018r. (sobota)
FINAŁY
o miejsce IX
mecz 46 | godz. 13.00 | FC FUTSAL | 6:9 | OGÓRKI |
miejsce IX miejsce X
o miejsce VII
mecz 47 | godz. 13.45 | AMATORZY | 14:1 | STARA GWARDIA |
miejsce VII miejsce VIII
o miejsce V
mecz 48 | godz. 14.30 | LTW | 7:4 | NONEJMY |
miejsce V miejsce VI
o miejsce III
mecz 49 | godz. 15.15 | WYKERY | 9:5 | CERSANIT 2 |
miejsce III miejsce IV
o miejsce I
mecz 50 | godz. 16.00 | CERSANIT 1 | 4:2 | BAD BOYS |
miejsce I miejsce II
KOLEJNOŚĆ PO 10 KOLEJKACH:
MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
1.CERSANIT 1 | 9 | 25 | 60:17 |
2.BAD BOYS | 9 | 24 | 43:26 |
3.WYKERY | 9 | 19 | 74:34 |
4.CERSANIT 2 | 9 | 15 | 39:57 |
5.LTW | 9 | 11 | 32:57 |
6. NONEJMY | 9 | 9 | 35:33 |
7.AMATORZY | 9 | 8 | 39:59 |
8. STARA GWARDIA | 9 | 7 | 44:54 |
9. FC FUTSAL | 9 | 6 | 33:37 |
10. OGÓRKI | 9 | 6 | 26:54 |
KRÓL STRZELCÓW PO 10 KOLEJKACH:
MICHAŁ SAJ | WYKERY | 28 |
KRYSTIAN SZCZEPANIUK | FC FUTSAL | 22 |
ARKADIUSZ DRAPSA | WYKERY | 19 |
KAMIL JOPEK | FC FUTSAL | 17 |
ALEKSANDER URBAŃSKI | STARA GWARDIA | 17 |
MICHAŁ KISZCZAK | CERSANIT 1 | 15 |
ADRIAN KASZAK | CERSANIT 2 | 14 |
DAMIAN KOLASIŃSKI | NONEJMY | 14 |
MAREK SZPONAR | WYKERY | 14 |
ROBERT BOŻKO | CERSANIT 1 | 14 |
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
I miejsce CERSANIT 1
II miejsce BAD BOYS
III miejsce WYKERY
IV miejsce CERSANIT 2
V miejsce LTW
VI miejsce NONEJMY
VII miejsce AMATORZY
VIII miejsce STARA GWARDIA
IX miejsce OGÓRKI
X miejsce FC FUTSAL
KRÓL STRZELCÓW - MICHAŁ SAJ (WYKERY) - 30 bramek
NAJLEPSZY BRAMKARZ - ŁUKASZ PASTUSZAK (BAD BOYS)