MIKOŁAJKI

7 grudnia 2018 r. do hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego przybył Mikołaj, aby podziwiać sportowe umiejętności dzieci. Na wstępie wszyscy świetnie się bawili w kółku z niecodziennym gościem przy dźwiękach muzyki.

W świątecznym wydaniu zawodów uczestniczyły dzieci 6 letnie z Publicznej Szkoły Podstawowej  Nr 5 i z Przedszkoli Nr 1,4,5,6,8 oraz uczniowie klas I,II,III Szkół Podstawowych z terenu Krasnegostawu. Rywalizowały one ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihoca piłką nożną, wyścigi w parach.

W Przedszkolach nie prowadzi się klasyfikacji, natomiast w Szkołach Podstawowych wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

I miejsce        SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

II miejsce       SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1

III miejsce      SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5

Po zmaganiach sportowych Mikołaj wręczał wszystkim uczestnikom słodycze a także razem z  Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Panem Tomaszem Żerebcem nagrodzili Szkoły i Przedszkola biorące udział w zawodach. Dzieci otrzymały nagrody, pamiątkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Organizatora.

Dyrektor MOSiR składa podziękowania Dyrektorom Szkół i Przedszkoli, Nauczycielom za przygotowanie dzieci do zawodów oraz za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę.