FINAŁ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

PO RAZ KOLEJNY CERSANIT NA PODIUM
 
W sobotę 12 stycznia 2019 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego odbyły się mecze finałowe Halowej Ligi Piłki Nożnej tradycyjnie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. W tegorocznej lidze brało udział 10 zespołów.
O miejsce IX grały drużyny OGÓRKI i FC FUTSAL, gdzie OGÓRKI pokonały FC FUTSAL 9:6.
W meczu o miejsce VII rywalizowali ze sobą drużyna AMATORZY i STARA GWARDIA. Spotkanie zakończyło się wynikiem 14:1 dla drużyny AMATORZY.
O miejsce V walczyły drużyny LTW i NONEJMY. Ostatecznie LTW zwyciężyli 7:4.
Miejsce III zajęła drużyna WYKERY pokonując CERSANIT 2 - 9:5.
 
W finale spotkała się drużyna CERSANIT 1 i BAD BOYS. Walka była bardzo zacięta, zawodnicy dostarczyli nam emocji co niemiara. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała zaciętą walkę na boisku. Pierwsza połowa meczu skończyła się wynikiem 1:1 co dawało szansę i nadzieję na wygraną obydwu drużynom. Ostatecznie jednak Cersanit 1 pokonał Bad Boys 4:2.
W składzie drużyny zwycięskiej zagrali: Sebastian Kowiński, Robert Bożko, Michał Kiszczak, Mateusz Borys, Andrzej Łoiński, Piotr Mazurek, Jakub Gajewski, Łukasz Nowakowski, Kamil Sawa, Kamil Mazurek, Paweł Mazurek
Kolejność końcowa:
 
I miejsce CERSANIT
II miejsce BAD BOYS
III miejsce WYKERY
IV miejsce CERSANIT 2
V miejsce LTW
VI miejsce NONEJMY
VII miejsce AMATORZY
VIII miejsce STARA GWARDIA
IX miejsce OGÓRKI
X miejsce FC FUTSAL
 
Najlepszym bramkarzem Ligi został Łukasz Pastuszak z drużyny BAD BOYS, a Królem Strzelców Michał Saj – z drużyny WYKERY zdobywając 30 bramek.
W nagrodę zwycięzcy otrzymali zestawy kosmetyków ufundowane przez Organizatora oraz puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w przyszłości.