HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020
- STARA GWARDIA
- TATRAN
- OCB
- FC FUTSAL
- ZIP SKŁAD
- AC PAJACE
- BETA STARY ZAMOŚĆ
- BAD BOYS
- AMATORZY
- RELAX
- FC ANTKI
- GIPSIARZE
- CUKROWNIA
mecz 1
|
godz. 13.00
|
1 GWARDIA
|
11:11
|
10 RELAX
|
mecz 2
|
godz. 13.45
|
2 TATRAN
|
6:4
|
13 CUKROWNIA
|
mecz 3
|
godz. 14.30
|
3 OCB
|
9:6
|
12 GIPSIARZE
|
mecz 4
|
godz. 15.15
|
4 FC FUTSAL
|
11:9
|
11 FC ANTKI
|
mecz 5
|
godz. 16.00
|
6 AC PAJACE
|
4:4
|
9 AMATORZY
|
mecz 6
|
godz. 16.45
|
7 BETA
|
2:8
|
8 BAD BOYS
|
mecz 7
|
godz. 13.00
|
5 ZIP SKŁAD
|
9:5
|
11 FC ANTKI
|
mecz 8
|
godz. 13.45
|
9 AMATORZY
|
7:6
|
7 BETA
|
mecz 9
|
godz. 14.30
|
10 RELAX
|
2:7
|
6 AC PAJACE
|
mecz 10
|
godz. 15.15
|
13 CUKROWNIA
|
0:3 vo
|
3 OCB
|
mecz 11
|
godz. 16.00
|
1 GWARDIA
|
3:3
|
2 TATRAN
|
mecz 12
|
godz. 13.00
|
6 AC PAJACE
|
2:0
|
11 FC ANTKI
|
mecz 13
|
godz. 13.45
|
3 OCB
|
12:6
|
1 GWARDIA
|
mecz 14
|
godz. 14.30
|
8 BAD BOYS
|
5:2
|
9 AMATORZY
|
mecz 15
|
godz. 15.15
|
5 ZIP SKŁAD
|
11:6
|
12 GIPSIARZE
|
mecz 16
|
godz. 16.00
|
4 FC FUTSAL |
8:6
|
13 CUKROWNIA |
mecz 17
|
godz. 13.00
|
12 GIPSIARZE
|
3:3
|
6 AC PAJACE
|
mecz 18
|
godz. 13.45
|
2 TATRAN
|
4:10
|
3 OCB
|
mecz 19
|
godz. 14.30
|
11 FC ANTKI
|
4:3
|
7 BETA
|
mecz 20
|
godz. 15.15
|
13 CUKROWNIA
|
0:3vo
|
5 ZIP SKŁAD
|
mecz 21
|
godz. 16.00
|
1 GWARDIA
|
4:16
|
4 FC FUTSAL
|
mecz 22
|
godz. 16.45
|
10 RELAX
|
4:19
|
8 BAD BOYS
|
mecz 23
|
godz. 15.15
|
5 ZIP SKŁAD
|
7:8
|
6 AC PAJACE
|
mecz 24
|
godz. 16.00
|
12 GIPSIARZE
|
5:4
|
9 AMATORZY
|
mecz 25
|
godz. 16.45
|
7 BETA
|
8:4
|
10 RELAX
|
mecz 26 | godz. 13.00 | 5 ZIP SKŁAD | 19:8 | 1 GWARDIA |
mecz 27 | godz 13.45 | 8 BAD BOYS | 3:3 | 11 FC ANTKI |
mecz 28 | godz. 14.30 | 10 RELAX | 5:10 | 9 AMATORZY |
mecz 29 | godz. 15.15 | 7 BETA | 3:9 | 12 GIPSIARZE |
mecz 30 | godz. 16.00 | 4 FC FUTSAL | 6:3 | 2 TATRAN |
mecz 31
|
godz. 16.45
|
6 AC PAJACE
|
16:3
|
13 CUKROWNIA |
mecz 32 | godz. 13.00 | 1 GWARDIA | 3:6 | 6 AC PAJACE |
mecz 33 | godz. 13.45 | 11 FC ANTKI | 1:8 | 9 AMATORZY |
mecz 34 | godz. 14.30 | 12 GIPSIARZE | 1:4 | 8 BAD BOYS |
mecz 35 | godz. 15.15 | 2 TATRAN | 0:11 | 5 ZIP SKŁAD |
mecz 36 | godz. 16.00 | 3 OCB | 5:4 | 4 FC FUTSAL |
mecz 37 | godz. 13.00 | 7 BETA | 0:3vo | 1 GWARDIA |
mecz 38 | godz. 13.45 | 6 AC PAJACE | 8:4 | 2 TATRAN |
mecz 39 | godz. 14.30 | 8 BAD BOYS | 3:0vo | 13 CUKROWNIA |
mecz 40 | godz. 15.15 | 5 ZIP SKŁAD | 6:0 | 3 OCB |
mecz 41 | godz. 16.00 | 10 RELAX | 6:12 | 11 FC ANTKI |
mecz 42 | godz. 13.00 | 1 GWARDIA | 4:15 | 8 BAD BOYS |
mecz 43 | godz. 13.45 | 12 GIPSIARZE | 6:4 | 10 RELAX |
mecz 44 | godz. 14.30 | 3 OCB | 6:2 | 6 AC PAJACE |
mecz 45 | godz. 15.15 | 4 FC FUTSAL | 3:14 | 5 ZIP SKŁAD |
mecz 46 | godz. 16.00 | 2 TATRAN | 11:4 | 7 BETA |
mecz 47 | godz. 16.45 | 13 CUKROWNIA | 0:3vo | 9 AMATORZY |
mecz 48 | godz. 13.00 | 6 AC PAJACE | 9:8 | 4 FC FUTSAL |
mecz 49 | godz. 13.45 | 7 BETA | 0:3vo | 3 OCB |
mecz 50 | godz. 14.30 | 8 BAD BOYS | 4:5 | 2 TATRAN |
mecz 51 | godz. 15.15 | 9 AMATORZY | 4:5 | 1 GWARDIA |
mecz 52 | godz. 16.00 | 11 FC ANTKI | 7:4 | 12 GIPSIARZE |
mecz 53 | godz. 16.45 | 10 RELAX | 3:0vo | 13 CUKROWNIA |
mecz 54 | godz. 13.45 | 2 TATRAN | 4:4 | 9 AMATORZY |
mecz 55 | godz. 14.30 | 3 OCB | 9:3 | 8 BAD BOYS |
mecz 56 | godz. 15.15 | 5 ZIP SKŁAD | 9:6 | 10 RELAX |
mecz 57
|
godz. 16.00
|
13 CUKROWNIA
|
0:3vo
|
11 FC ANTKI
|
mecz 59 | godz. 13.00 | 10 RELAX | 6:5 | 2 TATRAN |
mecz 60 | godz. 13.45 | 11 FC ANTKI | 0:3vo | 1 GWARDIA |
mecz 61 | godz. 15.15 | 8 BAD BOYS | 8:3 | 4 FC FUTSAL |
mecz 62 | godz. 16.00 | 7 BETA | 0:3vo | 5 ZIP SKŁAD |
mecz 63 | godz. 16.45 | 12 GIPSIARZE | 3:0vo | 13 CUKROWNIA |
mecz 64 | godz. 13.00 | 3 OCB | 15:6 | 10 RELAX |
mecz 65 | godz. 13.45 | 1 GWARDIA | 6:18 | 12 GIPSIARZE |
mecz 66 | godz. 15.15 | 5 ZIP SKŁAD | 8:2 | 8 BAD BOYS |
mecz 67 | godz. 16.00 | AC PAJACE | 3:0vo | 7 BETA |
mecz 68
|
godz. 16.45
|
4 FC FUTSAL
|
7:4
|
9 AMATORZY |
mecz 69 | godz. 13.00 | 10 RELAX | 5:11 | 4 FC FUTSAL |
mecz 70 | godz. 13.45 | 11 FC ANTKI | 4:5 | 3 OCB |
mecz 71 | godz. 14.30 | 9 AMATORZY | 0:3vo | 5 ZIP SKŁAD |
mecz 72 | godz. 15.15 | 4 FC FUTSAL | 3:0vo | 7 BETA |
mecz 73 | godz. 16.00 | 12 GIPSIARZE | 12:4 | 2 TATRAN |
mecz 74 | godz. 16.45 | 13 CUKROWNIA | 0:3vo | 1 GWARDIA |
2 luty 2020 r. (niedziela)
mecz 74 | godz. 13.00 | 4 FC FUTSAL | 5:14 | 12 GIPSIARZE |
mecz 75 | godz. 13.45 | 9 AMATORZY | 0:3vo | 3 OCB |
mecz 76 | godz. 14.30 | 2 TATRAN | 5:6 | 11 FC ANTKI |
mecz 77 | godz. 15.15 | 8 BAD BOYS | 0:3vo | 6 AC PAJACE |
mecz 78 | godz. 16.00 | 13 CUKROWNIA | 0:3vo | 7 BETA |
9 luty 2020 r. (niedziela)
FINAŁY
mecz 79
godz. 13.00 o miejsce XI RELAX 3:0 vo BETA
miejsce XII miejsce XI
mecz 80
godz. 13.45 o miejsce IX AMATORZY 14:4 TATRAN
miejsce IX miejsce X
mecz 81
godz. 14.30 o miejsce VII FC ANTKI 19:10 GWARDIA
miejsce VII miejsce VIII
mecz 82
godz. 15.15 o miejsce V GIPSIARZE 3:0vo FC FUTSAL
miejsce V miejsce VI
mecz 83
godz. 16.00 o miejsce III AC PAJACE 3:4 BAD BOYS
miejsce III miejsce IV
mecz 84
godz. 16.45 o miejsce I ZIP SKŁAD 4:2 OCB
miejsce I miejsce II
KOLEJNOŚĆ :
MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
1. ZIP SKŁAD | 12 | 33 | 103:38 |
2. OCB | 12 | 33 | 80:41 |
3. AC PAJACE | 12 | 29 | 71:40 |
4. BAD BOYS | 12 | 22 | 74:39 |
5. GIPSIARZE | 12 | 22 | 87:60 |
6. FC FUTSAL |
12 |
21 | 85:81 |
7. FC ANTKI | 12 | 16 | 54:59 |
8. STARA GWARDIA | 12 | 14 | 59:104 |
9. AMATORZY | 12 | 14 | 50:48 |
10. TATRAN | 12 | 11 | 54:78 |
11.RELAX | 12 | 7 | 62:113 |
12. BETA | 12 | 6 | 29:58 |
13. CUKROWNIA | 12 | 0 | 13:57 |
---> TABELA
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
I miejsce ZIP SKŁAD
II miejsce OCB
III miejsce BAD BOYS
IV miejsce AC PAJACE
V miejsce GIPSIARZE
VI miejsce FC FUTSAL
VII miejsce FC ANTKI
VIII miejsce STARA GWARDIA
IX miejsce AMATORZY
X miejsce TATRAN
XI miejsce RELAX
XII miejsce BETA STARY ZAMOŚĆ
XIII miejsce CUKROWNIA
KRÓL STRZELCÓW: MATEUSZ WÓJCIK (GIPSIARZE, 41 BRAMEK)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: SEBASTIAN KOWIŃSKI (ZIP SKŁAD)