HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

Drużyna MŁODZIEŻOWCY najlepsza

 
       W niedzielę 30 stycznia 2022 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnym odbyły się mecze finałowe Halowej Ligi Piłki Nożnej tradycyjnie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Do tegorocznych zawodów zgłosiło się 6 drużyn.
             O miejsce V mecz rywalizowały drużyny HNZ REAKTYWACJA oraz BAD BOYS, mecz zakończył się wynikiem 16:6 dla zespołu BAD BOYS.
Miejsce III po wyrównanym meczu zajęła drużyna PAWIANY pokonując AC PAJACE 4:2.
W finale spotkały się drużyny: MŁODZIEŻOWCY oraz GWARDIA. Walka była bardzo zacięta i emocjonująca. Zgromadzona publiczność dopingowała oba zespoły, ostatecznie drużyna MŁODZIEŻOWCÓW pokonała przeciwników 6:2. Zwyciężcy wygrali wszystkie swoje mecze w drodze do finału w stosunku bramek 50:21
W składzie drużyny zwycięskiej zagrali: Kornel Piwko (kapitan), Radosław Lenard, Karol Kowalski, Miłosz Ciechan, Daniel Chariasz, z powodu kontuzji niestety w finale nie mógł wystąpić Aliba Lando, ale dopingował swoich kolegów z trybun.
Najlepszym bramkarzem Ligi został PATRYK KREMER z drużyny AC PAJACE, a Królem Strzelców KAROL KOWALSKI – z drużyny MŁODZIEŻOWCY zdobywając 18 bramek.
W nagrodę zwycięzcy otrzymali: plecaki oraz bidony ufundowane przez Organizatora oraz puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w przyszłości.
 
Kolejność końcowa:
 
I miejsce              MŁODZIEŻOWCY
II miejsce              GWARDIA
III miejsce             PAWIANY
IV miejsce             AC PAJACE
V miejsce              BAD BOYS
VI miejsce             HNZ REAKTYWACJA