TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

KRASNA EKIPA ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ KRASNYSTAW 2023
 
13 maja 2023 r. w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnym zostały rozegrane mecze turnieju piłki siatkowej organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Piłki Siatkowej Krasnystaw.
W tym roku zgłosiło się do udziału 9 zespołów z Piask, Kraśnika, Chełma i Krasnegostawu. Uczestnicy zostali podzieleni losowo na 2 grupy. Mecze rozgrywane były w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnym oraz Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4.
Zawodnicy rywalizowali o przejście do półfinału w grupach „każdy z każdym”, półfinały i finał o miejsce III i miejsce I. O miejsce III walczyli: KPS Krasnystaw i ASY z Chełma. Zwyciężyła drużyna KPS. Dużo emocji dostarczył nam mecz półfinałowy KPS z KRASNĄ EKIPĄ, był bardzo zacięty do ostatniej piłki. Mieliśmy wrażenie, że w tym roku zwycięży młodzież, ale jednak jeszcze nie teraz. Krasna Ekipa pokazała swoją waleczność i zacięcie do samego końca, tak jak w roku ubiegłym. Wierzymy, że w przyszłym roku także zaprezentują się w świetnej formie, jednocześnie czekamy na udany rewanż młodzieży. Na pewno dostarczą nam wielu wrażeń.
W finale spotkały się Krasna Ekipa oraz Uniwersytet. Mecz był również bardzo zacięty, wyrównany i emocjonujący. Ostatecznie I miejsce zajęła krasnostawska drużyna Krasna Ekipa pokonując przeciwnika 2:1.
Tym razem nie obyło się bez przygód. Zawodnik drużyny AKS Kraśnik po niefortunnym wylądowaniu złamał nogę i został karetką pogotowia przetransportowany do szpitala, gdzie założono mu gips. Na pewno nie tak wyobrażał sobie udział w turnieju, który pokrzyżował mu jego plany.
Jak co roku tak i w tym wybraliśmy najlepszego rozgrywającego i atakującego zawodnika turnieju. Najlepszym rozgrywającym został – Kacper Drewnik z Uniwersytetu Przyjemności, najlepszym atakującym – Filip Szkoda z KPS Krasnystaw. Zostali oni nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Za miejsca I, II i III drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Turniej przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zawody sędziowali: Daniel Kalman i Jan Kazimierczak.
 
Gratulujemy serdecznie.
 
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce               KRASNA EKIPA
II miejsce              UNIWERSYTET PRZYJEMNOŚCI
III miejsce             KPS KRASNYSTAW
IV miejsce             ASY Z CHEŁMA
V – IX miejsca      CHEŁMIANIE   
                                PIASKI
                                ROLNY
                               AKS SEVEN CHEŁM
                               AKS KRAŚNIK