HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2017/2018

  1. ORŁY <---
  2. ERANSUA <---
3 grudzień 2017 r. (niedziela)
 
mecz 1 godz. 15.00 2 NONEJMY 2:4 ERANSUA
mecz 2 godz. 16.00 3 NIEZWYCIĘŻENI 4:10 KAPSZALONY
mecz 3 godz. 17.00 4 ORŁY 3:8 WALKOWER
mecz 4 godz. 18.00 5 OKRĘGOWCY 10:1 FC FUTSAL
 
9 grudzień 2017r. (sobota)
 
mecz 5  godz. 13.30 1 CERSANIT  6:2 9 ERANSUA
mecz 6  godz. 14.15  2 NONEJMY  2:3 7 WALKOWER
mecz 7  godz. 15.00 3 NIEZWYCIĘŻENI  8:1 6 FC FUTSAL
mecz 8  godz. 15.45  4 ORŁY  5:6 5 OKRĘGOWCY
 
10 grudzień 2017r. (niedziela)
 
mecz 9 godz. 13.30 1 CERSANIT 3:6 8 KAPSZALONY
mecz 10 godz. 14.15  9 ERANSUA 1:1 7 WALKOWER
mecz 11 godz. 15.00 2 NONEJMY 7:9 5 OKRĘGOWCY
mecz 12 godz. 15.45 3 NIEZWYCIĘŻENI 23:4 4 ORŁY
 
16 grudzień 2017r. (sobota)
 
mecz 13
 godz. 13.30
 1 CERSANIT
10:1
7 WALKOWER
mecz 14
 godz. 14.15
 8 KAPSZALONY
8:3
6 FC FUTSAL
mecz 15
 godz. 15.00
 9 ERANSUA
3:7
5 OKRĘGOWCY
mecz 16
 godz. 15.45
 2 NONEJMY
4:28
3 NIEZWYCIĘŻENI
 
17 grudzień 2017r. (niedziela)
 
mecz 17
 godz. 13.30
 1 CERSANIT
7:5
6 FC FUTSAL
mecz 18
 godz. 14.15
 7 WALKOWER
1:4
5 OKRĘGOWCY
mecz 19
godz. 15.00
8 KAPSZALONY
22:5
4 ORŁY
mecz 20
 godz. 15.45
 9 ERANSUA
4:4
3 NIEZWYCIĘŻENI
 
6 styczeń 2017r. (sobota)
 
mecz 21
godz. 13.30
1 CERSANIT
7:3
5 OKRĘGOWCY
mecz 22
godz. 14.15
6 FC FUTSAL
20:4
4 ORŁY
mecz 23
godz. 15.00
7 WALKOWER
6:10
3 NIEZWYCIĘŻENI
mecz 24
godz. 15.45
8 KAPSZALONY
21:4
2 NONEJMY
 
7 styczeń 2017r. (niedziela)
 
mecz 25
godz. 13.30
  1 CERSANIT
14:4
4 ORŁY
mecz 26
godz. 14.15
5 OKRĘGOWCY
6:6
3 NIEZWYCIĘŻENI
mecz 27
godz. 15.00
6 FC FUTSAL
10:9
2 NONEJMY
mecz 28
godz. 15.45
8 KAPSZALONY
13:4
9 ERANSUA
 
13 styczeń 2017 r. (sobota)
 
mecz 29
godz. 13.30
1 CERSANIT
11:5
3 NIEZWYCIĘŻENI
mecz 30
godz. 14.15
4 ORŁY
3:19
2 NONEJMY
mecz 31
godz. 15.00
6 FC FUTSAL
10:4
9 ERANSUA
mecz 32
godz. 15.45
7 WALKOWER
5:4
8 KAPSZALONY
 
14 styczeń 2017r. (niedziela)
 
mecz 33
godz. 13.30
1 CERSANIT
10:5
2 NONEJMY
mecz 34
godz. 14.15
4 ORŁY
5:10
9 ERANSUA
mecz 35
godz. 15.00
5 OKRĘGOWCY
1:3
8 KAPSZALONY
mecz 36
godz. 15.45
6 FC FUTSAL
3:3
7 WALKOWER
 
20 styczeń 2017 r. (sobota)
 
FINAŁY
 
mecz 37     godz. 13.30  o miejsce VII        ERANSUA                  2:5                 NONEJMY
                                                                                  miejsce VII                                      miejsce VIII
 
mecz 38     godz. 14.15   o miejsce V          FC FUTSAL               3:0                  WALKOWER
                                                                                 miejsce VI                                         miejsce V
 
mecz 39     godz. 15.00    o miejsce III        NIEZWYCIĘŻENI     3:4                 OKRĘGOWCY
                                                                                 miejsce IV                                        miejsce III
 
mecz 40     godz. 15.45    o miejsce I           CERSANIT                4:4 (K.3:2)    KAPSZALONY
                                                                                  miejsce II                                          miejsce I
 
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
I miejsce      CERSANIT
II miejsce      KAPSZALONY
III miejsce     OKRĘGOWCY
IV miejsce    NIEZWYCIĘŻENI
V miejsce     FC FUTSAL
VI miejsce    WALKOWER
VII miejsce   NONEJMY
VIII miejsce   ERANSUA
IX miejsce     ORŁY